logo... copy shop

NOVINKA!

Dovoľte nám informovať Vás, že sme zaviedli novú službu digitálnej tlače s UV technológiou. Takto vieme potlačiť rôzne typy materiálov ako sú: kov, sklo, koža, plast. Dokážeme potlačiť rôzne predmety a objekty ako sú perá, golfové loptičky, diáre,vizitky potlačené bielym atramentom....

Viac sa dočítate na stránke: UV tlač

 

 

 

diplomovky v AVW

Tlač UV technológiou

Vynikajúca kvalita tlače s farbami CMYK + biela + lesklá

Naša UV LED tlačiareň ponúka bezkonkurenčné schopnosti UV tlače na priamu potlač obrovského množstva substrátov a trojrozmerných predmetov vrátane rôznych darčekových predmetov, trofejí, balení, prototypov, propagačných a priemyselných výrobkov.

Dokážeme tlačiť texty, fotografie, logá alebo iné návrhy priamo na objekty až do hrúbky 10cm. Potlačiť tak môžete rôzne prístroje, darčekové predmety, priemyselné komponenty a elektronické zariadenia. UV LED tlačí na širokú škálu materiálu, ako napr. PET, ABS, polykarbonát, TPU, koža, textil a iné.

UV LED je najpokročilejšia a cenovo dostupná služba schopná tlačiť v cmyk farbách, s bielym atramentom a s lakovaným efektom.

Na pracovnej ploche s rozmermi 335 x 310 mm môžete potláčať rôzne predmety s výškou až do 100 mm! S pomocou Eco-UV atramentov, bieleho atramentu a laku môžete pridať úžasnú grafiku s jedinečnými efektami a textúrami, či už ako logo, fotky alebo akýkoľvek obrázok na obrovské množstvo predmetov vrátane flash diskov, pier, krytov mobilných telefónov, notebookov a ďalšieho. Ste limitovaný iba Vašou fantáziou.

Biely atrament môžte použiť ako farbu, aj ako podklad pre CMYK farby na zvýraznenie na tmavých a transparentných materiáloch. S parciálnym lakom môžete vytvárať lesklé aj matné textúry pre lepší vizuálny a plastický efekt.

Vrstvy atramentu dokážu vytvoriť lesklé aj matné efekty.

Hustý biely atrament tlačí ostrý, jasný text a grafiku na rôzne farebné a transparentné médiá. S našou UV LED tlačiarňou je možné tlačiť priamo na predmety s rozmermi 30,5 x 27,9 cm a výškou 10,1 cm. Objednávateľ si tak môže nechať potlačiť širokú škálu darčekových a propagačných predmetov, ako sú napr. perá, kľúčenky, golfové loptičky, trofeje, kryty na telefón alebo aj na notebook.

Cenník potlač všeobecne

° Potlač plastových kartičiek

Využitie ako vernostné karty, zľavové poukazy, pernamentky, vizitky, firemné preukazy, VIP kartičky a množtsvo iných...

Cenník potlače kariet UV technológiou , ceny uvádzame bez 20 % v €.

Grafické práce 14 €/hod. Prväčšom odbere Vám radi vypracujeme individuálnu ponuku.
Termíny dodania je 24 - 48 hod. od dodania korektných podkladov k výrobe.

návod pri objednanávaní

plast karta