Potlač tričiek, mikín, dresov...

image Aj u nás si môžete dať potlačiť tričko, polokošeľu, mikinu, šiltovku a rôzne ine textílie a látky s vlastným motívom.

Vyrobíme vám tričko už od jedného kusa podľa vašich predstáv, stačí ak predstavíte vašu myšlienku, môžete použiť vlastné obrázky, fotky alebo text a my navrhneme prípadne ešte graficky upravíme a spracujeme ju do konečnej podoby. Súčasne ponúkneme najvhodnejší spôsob potlače. V cene máme už aj kvalitné tričká a iné textílie, ale nie je problém potlačiť aj vami dodané materiály. To všetko je len vašom rozhodnutí. Stačí ak sa zastavíte u nás v našom copy shope a dáte si potlačiť tričko. :)

Technologické možnosti potlače:

 • vyrezávaním do flock a flex fólie
  je to technológia - vyrezávaná grafika do nažehlovacích flex a flock fólií. Na výber je široké spektrum farieb s vysokou schopnosťou krytia,reflexné, so špeciálnymi efektami a vzormi - trblietavé, holografické alebo fosforeskujúce, potlačené motívy sú elastické, dobré prateľné.
 • potlač a rezanie z printflexom
  touto technológiou je možné potlačiť a následne vyrezať obrázok , ktorý sa následne priamo nažehluje na tričko. Vhodné na obrázky, logá a podobne.
 • potlačením priamo na materiál - sublimačná tlač
  pri tomto spôsobe používame sublimačnú tlač a použitý materiál musí obsahovať minimálne 40 % PES.
  Vhodné materiály sú vhodné na šport so schopnosťou dovádzať vlhkosť z tela.
 • potlač na flock a flex fólie eco solventnou tlačou
  pri tomto spôsobe sa potlačí špeciálny materiál, motív sa vyreže a následne sa nažehlí na textil, triko, šiltovku, mikinu...
  Výsledok je veľmi kvalitný a tento typ obzvlášť odporúčame pri tlači väčších plôch s rôznymi farbami. Tlač z fotiek a podobne.

 

 • c